Alvin Williams

creative producer / director

JMT Management

Alvin Williams is ruim 30 jaar werkzaam als creative producer/director van live­ evenementen. Het geven van adviezen op consultancy basis en het coachen/begeleiden van individuen, behoort sinds 2007 ook tot Alvin’s werkzaamheden.

Sinds 1994 verzorgt Alvin namens zijn bedrijf (JMT Management) artistieke en organisatorische diensten voor de meest uiteenlopende live evenementen. De kracht is diversiteit; klassieke muziek, popmuziek, dance-events, theater, festivals, maatschappelijke/culturele evenementen, b2b-events, sport-evenementen en (inter)nationale/koninklijke evenementen. Live-televisie vormt hierin een rode draad.

De portfolio van Alvin illustreert zijn ervaring, professionaliteit en expertise. De Koninklijke onderscheiding die Alvin heeft ontvangen voor zijn werkzaamheden tijdens de inhuldiging van de nieuwe Koning en Koningin in 2013, onderstreept dit.

Nationale Opera & Ballet

Alvin is als creatief producent van Nationale Opera & Ballet verantwoordelijk voor het ontwikkelen en uitvoeren van commerciële evenementen en culturele projecten.

Van 1998 tot 2017 verzorgde Alvin voorstellingsleiding ten behoeve van Nationale Opera & Ballet en dit betrof vele internationale producties. Zo heeft Alvin bijvoorbeeld de productie POPPEA in New York gecued en was hij betrokken bij co­‐producties met beroemde operahuizen als Teatro alla Scala in Milaan, Royal Opera House ‐ Covent Garden in Londen en The Metropolitan Opera in New York. In 2016 werd De Nationale Opera uitgeroepen tot ‘Opera Company Of The Year’ en in dit zelfde jaar was Alvin als 1e voorstellingsleider betrokken bij de wereldpremière Theatre of the world in Los Angeles met aansluitend spectaculaire voorstellingen in Koninklijk Theater Carré tijdens het Holland Festival. De wereldpremière Mata Hari van Het Nationale Ballet was tevens een hoogtepunt voor Alvin in 2016. Alvin’s laatste voorstellingsleiderschap vond in 2017 plaats in Granada (Spanje), toen Het Nationale Ballet een indrukwekkende voorstelling gaf in het openluchttheater in het wereldberoemde Alhambra.

Het werken met orkesten, koren, dansers, zangers, acteurs en figuranten, is altijd een roeping voor Alvin geweest.
Grote decors, uitgebreide lichtplannen en ingewikkelde changementen, zijn telkens enorme uitdagingen en houden hem scherp. Internationale regisseurs, dirigenten, ontwerpers en cast inspireren hem keer op keer.

www.operaballet.nl

Amsterdamse Hogeschool vd Kunsten

Alvin is ruim 15 jaar verbonden aan de Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten. Hij is docent ten behoeve van de ‘Opleiding Productie Podiumkunsten’ en doceert het vak ‘Voorstellingsorganisatie’ op de Academie voor Theater en Dans.

Daarnaast is Alvin adviseur en begeleidt stages, scripties en afstudeeropdrachten ten behoeve van verschillende opleidingen binnen de Hogeschool.

www.ahk.nl

Herdenken & Vieren

Herdenken is een rode draad in Alvin’s loopbaan. Hij is sinds 2006 als lid van het kernteam en als productieleider betrokken bij de Nationale Herdenking op de Dam, hij geeft sinds 2011 adviezen en ondersteuning ten behoeve van de Nationale Indiëherdenking in Den Haag en Alvin was betrokken bij de indrukwekkende Nationale Herdenking Vliegtuigramp MH17.

Sinds 2014 is Alvin artistiek leider en regisseur van Bridge To Liberation Experience. Tijdens dit evenement staan 20.000 mensen op een historische plek stil bij de Slag Om Arnhem. Dit multimedia spektakel vindt plaats aan de voet van de wereldberoemde John Frostbrug, met een groot podium in rivier de Rijn, een enorm filmscherm in de brug en met artistieke bijdragen van bekende artiesten, Introdans en Het Gelders Orkest.

Sinds 2017 is Alvin als projectleider van het Nationaal Comité 4 en 5 mei betrokken bij de 5-mei lezing, de start van de bevrijdingsfestivals en lustrum-activiteiten tijdens 75-jaar Herdenken & Vieren in 2019/2020.

CEREMONIEEL & PROTOCOLLAIR

Naast nationale herdenkingen en vieringen, is Alvin’s trackrecord van koninklijke en officiële evenementen ook zeer opmerkelijk. In 2017 en 2018 was Alvin creative director van de NAVO TOP met alle wereldleiders en in 2015 verzorgde Alvin regie tijdens de internationale Ministeriële Conferentie van de ministeries Ecomische Zaken (ruim 100 landen).

In 2013 was Alvin als creative producer betrokken bij de Koningsvaart tijdens de kroning van de nieuwe Koning en Koningin en van 2006 tot en met 2014 was hij artistiek leider en regisseur van het jaarlijks Koninkrijksconcert.

Als voorstellingsleider heeft Alvin meegewerkt aan o.a. het Zilveren Regeringsjubileum van de toenmalige Koningin Beatrix, het Eerbetoon-gala voor dhr. Nelson Mandela en het Nationaal Huwelijksfeest van toenmalig Prins Willem-Alexander en Prinses Maxima. Tijdens de Koningsdagen in 2014, 2015 en 2018 heeft Alvin ook voorstellingsleiding verzorgd ten behoeve van het koninklijk bezoek aan de betreffende steden.

Portfolio

Highlights

NAVO-TOP Brussel 2017 & 2018 (creative director)
Koningsvaart/inhuldiging nieuwe Koning 2013 (creative producer)
Nationale Dodenherdenking 2006-heden (productieleider)
Showcase Jerry Seinfeld / Cannes Festival 2009 (regisseur)
Nike Night’s 2006 & 2007 (regisseur)
Ring Der Nibelungen 1999-2014 (1e voorstellingsleider)
Koninkrijksconcert 2006-2014 (regisseur/artistiek leider)
Concertgebouw Amsterdam Jubileum-emissie (producer)
Inauguratie NAVO-Hoofdkantoor 2017 (creative director)
L’Incoronazione di Poppea – New York 2002 (showcaller)
Bridge To Liberation Experience 2014-heden (regisseur/artistiek leider)
Helikoptertournee Bevrijdingsfestivals 2011 (tourmanager)
Huwelijksfeest vd Koning & Koningin (voorstellingsleider)
TV-gala eerbetoon Nelson Mandela 2002 (stagemanager)
Filmopnames Irrsal in Wenen 2011 (producer)
Koninklijke opening TivoliVredenburg (voorstellingsleider)
The Best Of Armin Only – Amsterdam Arena (voorstellingsleider)
Heineken Event – Open Your World Live 2014 (regisseur)
25-jarig Jubileum Koningin Beatrix  (voorstellingsleider)
Tour de France 2015 Ploegenpresentatie (stagemanager)
Future Leaders Event 2009/2010/2011 (regisseur)
Madame Butterfly DNO 2001-2006 (1e voorstellingsleider)
Koninklijk stadsbezoek op Koningsdag 2014/15/18 (voorstellingsleider)
Nationale Herdenking vliegtuigramp MH17 (team)
TV‐uitzendingen UITMARKT 2011-heden (hoofd stagemanagement)

2018

Houthoff Client Event (creative producer)
Operadiner – De Nationale Opera (creative producer)
Young Patrons Circle Event (creative producer)
American Express – Centurion Event (producer)
Black Achievement Month, Dancing Diversity (producer)
Afscheid Gala Pierre Audi NO&B (producer)
Bridge To Liberation Experience (regisseur/artistiek leider)
Balletgala – Het Nationale Ballet (producer)
ABN AMRO Talenten v/d Toekomst Concert (creative producer)
Live tv­‐uitzendingen Uitmarkt (hoofd stagemanagement)
Nationale Indiëherdenking (adviseur/coördinator)
NAVO-TOP Brussel (creative director)
Edison Jazz/World Awards (stage-team)
Brainwash Event (producer)
Keti Koti festival (JMT-team)
International Young Patrons Gala (creative producer)
Nationale Viering Bevrijding (projectleider)
Nationale Dodenherdenking op de Dam (productieleider)
Stadsbezoek Koninklijke familie op Koningsdag (voorstellingsleider)
Boekpresentatie Hella de Jonge (producer)
ADCN Award Show (NO&B-producer)
Afscheidsreceptie stadsdeel centrum Amsterdam (producent)
Bedrijfsjuristen Monitor – Houthoff (producent)
Red Bull Event – Tentoonstelling (producer)
Verkiezingsevenement Gemeente Amsterdam (producent)
Opera Forward Festival – Opening/aankleding (producer)
Kinderkorenfestival NO&B (producent)
Young Patrons Circle Event – Dutch Doubles (producent)
Abonnementendag Nationale Opera & Ballet (producent)
Amsterdamse Hogeschool v/d Kunsten (docent)
NFMD Jaarcongres (producer)
Individuele loopbaanontwikkeling/opleiding (coach)
Modeshow Claes Iversen (Producer)

2017

Booking.com kwartaal-event (producer)
Blackrock Global Invest Outlook 2018 (producent)
Houthoff Client Event (creative producer)
SOUK Concertgebouw Amsterdam (1e voorstellingsleider)
Operadiner – De Nationale Opera (creative producer)
NEXUS Conferentie 2017 – The Last Revolution (producer)
Balletdiner – Het Nationale Ballet (productieteam)
Lancering; Rebranding Houthoff (creative producer)
Brainwash Festival – School Of Life (producent)
Lancering; My Muse & Me (creative producer)
Brainwash Festival – Opening (producent)
Black Achievement Month, Dancing Diversity (producer)
Young Patrons Circle Event (producer)
Presentatie – Leeuwarden Culturele Hoofdstad (voorstellingsleider)
Nederlands Film Festival (JMT-­team)
Private Corporate Business Event (creative producer)
Booking.com kwartaal-event (producer)
Opening Hudson’s Bay Nederland – Amsterdam (red carpet manager)
Bridge To Liberation Experience (regisseur/artistiek leider)
GALA 2017 – Het Nationale Ballet (producer)
ABN AMRO Talenten v/d Toekomst Concert (creative producer)
Live tv­‐uitzendingen Uitmarkt (hoofd stagemanagement)
Nationale Indiëherdenking (regie/adviseur)
Het Nationale Ballet in Alhambra Granada (voorstellingsleider)
Keti Koti festival (JMT-team)
Live Art Festival / ABN AMRO MeesPierson (regisseur)
Eindvoorstelling Nederlands Ballet Academie (productieleider)
Fanclubdag van Het Nationale Ballet (productieleider)
International Young Patrons Circle Gala (voorstellingsleider)
NAVO TOP Brussel & Inauguratie NAVO-Hoofdkantoor (creative director)
Aardig Onderweg Awards RET (stagemanager)
The Best Of Armin Only – Amsterdam Arena (voorstellingsleider)
Nationale Dodenherdenking op de Dam (productieleider)
Opera – A Dog’s Heart (1e voorstellingsleider)
Internationaal toernooi Copa Costa Brava (adviseur)
Booking.com kwartaal-event (voorstellingsleider)
Nedap Changing Gears Event (regisseur/showcaller)
Nationaal Comité 4&5 mei (productionele ondersteuning)
Made in Amsterdam / Het Nationale Ballet (voorstellingsleider)
Kinderkorenfestival NO&B (voorstellingsleider)
Individuele loopbaanontwikkeling/opleiding (coach)
Adviezen & trainingen Euro-sporting (consultant)
Amsterdamse Hogeschool v/d Kunsten (docent)
Opera – Die Entführung aus dem Serail (1e voorstellingsleider)
Nieuwjaarsevenement Gemeente Amsterdam (creative producer)

2016

Booking.com kwartaal-event (voorstellingsleider)
Toon Hermans 100 jaar / Koninklijk Theater Carré (JMT-­team)
Adviezen & trainingen Euro-sporting (consultant)
Odysseus’ Women + Anaïs Nin / Louis Andriessen (JMT-team)
Studiorepetities Die Entfuhrung’ (1e voorstellingsleider)
OMS Radio Experience (regisseur)
OperaDiner – De Nationale Opera (event-regie)
Afscheid Victor Halberstadt (event-regie)
Jephthah DNO (1e voorstellingsleider)
Nexus­ International Conference (showcaller)
Spot On Radio – OMS event (regisseur)
Internationaal toernooi Copa Costa Brava (adviseur)
Opera – Manon Lescaut (1e voorstellingsleider)
Nederlands Film Festival (JMT-­team)
Bridge To Liberation Experience (regisseur/artistiek leider)
Afstudeerproject Hogeschool (adviseur/coach)
ABN AMRO Talenten v/d Toekomst Concert (creative producer)
Live tv­‐uitzendingen Uitmarkt (hoofd stagemanagement)
Herdenking – Capitulatie Japan (ondersteuning/adviseur)
Dudokconcert / TV-show (stagemanager)
Jubileum Concert DNO (1e Voorstellingsleider)
Theatre Of The World – Carré (1e voorstellingsleider)
Aardig Onderweg Awards RET (stagemanager)
Nationale Dodenherdenking op de Dam (productieleider)
Theatre Of The World Los Angeles (1e voorstellingsleider)
Romeo et Juliette NB&O (1e voorstellingsleider)
Nationaal Comité Jaarcongres Binnenhof (adviseur)
Kinderkorenfestival NO&B (voorstellingsleider)
Mata Hari – HNB (voorstellingsleider)
Amsterdamse Hogeschool v/d Kunsten (docent)
Individuele loopbaanontwikkeling/opleiding (coach)
Euro-sportring Jubilee 2020 Dusseldorf (adviseur)

2015

APG Concertdiner Muziekgebouw aan ’t IJ (regie/producer)
Presentatie O&M in Studio26 (gastspreker)
Nexus­ International Conference (showcaller)
Dialogues des Carmelites DNO (1e voorstellingsleider)
Euro-Sportring Jubilee Dusseldorf (regie/showcaller)
OperaDiner – De Nationale Opera (voorstellingsleider)
Nederlands Film Festival (JMT-­team)
Opening-Show TechBase 2015 Rotterdam (regisseur)
Bridge To Liberation Experience (regisseur/artistiek leider)
Live tv­‐uitzendingen Uitmarkt (hoofd stagemanagement)
Herdenking – Capitulatie Japan (ondersteuning/adviseur)
Tour de France Ploegenpresentatie (stagemanager)
Belvedere Operaconcours (1e voorstellingsleider)
Aardig Onderweg Awards RET (stagemanager)
Julia in Ahoy (stagemanager)
Heineken Event – Open Your World Live (stagemanager)
Japanse theatershow Hatsune Miku (voorstellingsleider)
Ministerial Conference – Energy Charter (regisseur)
Classical Next – Showcases (producer)
Nationale Dodenherdenking op de Dam (productieleider)
Stadsbezoek Koninklijke familie op Koningsdag (voorstellingsleider)
Colin Currie Group / NL-tournee (producer)
Opera – Macbeth (1e voorstellingsleider)
Afstudeerproject Hogeschool (adviseur/coach)
Fashion Week – Zyanya Keizer (regie/voorstellingsleider)
Amsterdamse Hogeschool v/d Kunsten (docent)
Red Sofa concerts Rotterdam (producer)
Afstudeerscriptie Hogeschool (adviseur/coach)
Kinderkorenfestival NO&B (voorstellingsleider)
Individuele loopbaanontwikkeling/opleiding (coach)

2014

Het Koninkrijksconcert (regisseur)
APG Concertdiner Muziekgebouw aan ’t IJ (regie/producer)
IDFA/Documentary Film Festival Amsterdam (JMT-team)
Nationale Herdenking vliegtuigramp MH17 (team)
Opera – La Boheme (1e voorstellingsleider)
OperaDiner 2014 – De Nationale Opera (voorstellingsleider)
Now Forum Parijs (showcaller)
Nederlands Film Festival (JMT-­team)
Bridge To Liberation Experience (regisseur/artistiek leider)
Live tv­‐uitzendingen Uitmarkt (hoofd stagemanagement)
Herdenking – Capitulatie Japan (ondersteuning/adviseur)
Orfeo / Sasha Waltz & Guests / DNO (voorstellingsleider)
Koninklijke Opening TivoliVredenburg (voorstellingsleider)
Huldiging Hockeydames / Wereldkampioen (JMT-team)
Heineken Event – Open Your World Live 2014 (regisseur)
Aardig Onderweg Awards RET (stagemanager)
Falstaff DNO (1e voorstellingsleider)
Nationale Dodenherdenking op de Dam (productieleider)
SOUK Concertgebouw Amsterdam (1e voorstellingsleider)
Stadsbezoek Koninklijke familie op Koningsdag (voorstellingsleider)
Lucia di Lammermoor DNO (1e voorstellingsleider)
Inauguratie Akademie van Kunsten / KNAW (regisseur)
Koperniks DNO (voorstellingsleider)
Tan Dun Water Passion Europe tour (producer)
Rheingold DNO (1e voorstellingsleider)
Scriptie-verdediging Hogeschool (begeleider/panellid)
Siegfried DNO (1e voorstellingsleider)
Ass.Projectleiding bouw “Theater Amsterdam” (JMT-­team)
Amsterdamse Hogeschool v/d Kunsten (docent)
Individuele loopbaanontwikkeling/opleiding (coach)
Afstudeerscriptie Hogeschool (adviseur/coach)

2013

APG Concertdiner Muziekgebouw aan ’t IJ (regie/producer)
Concert Irrsal in de Doelen Rotterdam (producer)
Repetitie’s Ring der Nibelungen (1e voorstellingsleider)
Afstudeerproject Hogeschool (adviseur/coach)
Concerten Irrsal Duitsland – Chemnitz (producer)
300 jaar Vrede van Utrecht (JMT­‐team)
Concerten Irrsal Duitsland – Dusseldorf (producer)
Afstudeerscriptie Hogeschool (adviseur/coach)
Nederlands Film Festival (JMT-­team)
Ass.Projectleiding bouw “Theater Amsterdam” (JMT-­team)
Opera ‐ Siegfried (1e voorstellingsleider)
Live tv­‐uitzendingen Uitmarkt (hoofd stagemanagement)
Opera­ ‐ Meistersinger (1e voorstellingsleider)
The Lord of the Rings live deel­‐3 (JMT‐team)
Amsterdamse Hogeschool v/d Kunsten (docent)
Nationale Dodenherdenking op de Dam (productieleider)
Koningsvaart/Kroning (producer)
Aardig Onderweg Awards RET (stagemanager)
Opera ­‐ Guillaume Tell (1e voorstellingsleider)
Shell Energy Future Circle (regisseur)
The Big Day Codarts/Doelen (producer)
Katibu di Shon ­‐ Tania Kros (adviseur)
Rheingold op de Rijn (adviseur)
Eighth Blackbird Tour (tourmanager)
Kroning op de Dam/Nieuwe Kerk (adviseur)
Ontwikkeling TV-­format AVRO (consultant)
Individuele loopbaanontwikkeling/opleiding (coach)

2012

Kerstproductie De Doelen (productieleider)
Het Koninkrijksconcert (regisseur)
40 Years SHELL Scenarios (regisseur)
Opera ­‐ Das Rheingold (1e voorstellingsleider)
Das Lied vd Erde (productieleider/tourmanager)
Nederlands Film Festival (JMT-­team)
Stichting Herdenking 15/8 ‐ NC 4/5 mei (consultant)
Opera ­‐ Ringetje (voorstellingsleider)
Live tv­‐uitzendingen Uitmarkt (hoofd stagemanagement)
Aardig Onderweg Awards RET (stagemanager)
Opera – Don Carlo (1e voorstellingsleider)
The Lord of the Rings live deel‐2 (JMT-­team)
Katibu di Shon ‐ Tania Kross (adviseur)
Amsterdamse Hogeschool v/d Kunsten (docent)
Harvey’s The Summer Cloud’s Awakening (producer)
Ontwikkeling TV­‐format AVRO (consultant)
Nationale Dodenherdenking op de Dam (productieleider)
Oswald von Wolkenstein (productieleider/tourmanager)
Opera ‐ Deidamia (1e voorstellingsleider)
Individuele loopbaanontwikkeling/opleiding (coach)
Ontwikkeling TV-­format BNN (consultant)
Nexus­‐conferentie How to Change the World? (adviseur)
Toneelstuk”WildeWespen” (consultant)
Opzet tour in Rusland “Wilde Wespen” (JMT­‐team)

2011

Het Koninkrijksconcert (regisseur)
Opera ­‐ Orest (1e voorstellingsleider)
Kerstproductie De Doelen (productieleider)
Vodafone Sale Challange ‐ TVOH (regisseur)
Shell Energy Future Circle (regisseur)
Katibu di Shon ‐ Tania Kros (adviseur)
Nederlands Film Festival (JMT-­team)
Amsterdamse Hogeschool v/d Kunsten (docent)
Concertgebouw Jubileumemissie (productieleider)
ANWB LIVE op het Malieveld (regie/stagemanager)
Live tv­‐uitzendingen Uitmarkt (hoofd stagemanagement)
Stichting Herdenking 15/8 ‐ NC 4/5 mei (consultant)
Opera ­‐ Dionysos (1e voorstellingsleider)
The Lord of the Rings live deel‐1 (coördinator)
Nationale Dodenherdenking op de Dam (productieleider)
NEXUS Conferentie (evenementen­‐regisseur)
Bevrijdingsfestivals (productie-coördinator)
Toneelgroep Amsterdam “De Russen” (JMT-­team)
Opening Mint Hotel Amsterdam (regisseur)
Das lied von der Erde ­ -Schiecentrale (productieleider)
L’Orfeo in India (zakelijk-/productieleider)
Opera ­‐ Legende (1e voorstellingsleider)
De Doelen Proeverij (productie-coördinator)
Filmopnames WOLF in Wenen (productie‐coördinator)
Festival Dialog in Polen ­‐ TGA (JMT‐team)
Individuele loopbaanontwikkeling/opleiding (coach)
Ontwikkeling TV­‐format BNN (consultant)
Toneelstuk “Wilde Wespen” (consultant)

2010

Classics by Candlelight theatertour (tourmanager)
The Future Leaders Event (regisseur)
Kerstproductie De Doelen (productieleider)
Mediamarkt Event (regisseur)
APG Concertdiner Muziekgebouw aan ’t IJ (regie/producer)
Nederlands Film Festival (JMT­‐team)
Human Rights & New media (regisseur)
Opera ­‐ Les Vepres Siciliennes (1e voorstellingsleider)
Toneelgroep Amsterdam (consultant)
Opera ­‐ L’Elisir D’amour (1e voorstellingsleider)
Soul Symphonic Concertgebouw (voorstellingsleider)
Pilgrim ­‐ Operadagen Rotterdam (productieleider)
L’Orfeo in India (zakelijk-/productieleider)
Opera ­‐ A Dog’s Heart (1e voorstellingsleider)
Amsterdamse Hogeschool v/d Kunsten (docent)
Katibu di Shon ‐ Tania Kros (consultant)
Semester IMC Weekendschool Amsterdam (docent)
Nationale Dodenherdenking op de Dam (productieleider)
Opera‐ Fliegende Hollander (1e voorstellingsleider)
Het Koninkrijksconcert (regisseur)
Katibu di Shon ‐ Tania Kros (adviseur)
Filmacademie filmfestival (JMT-­team)
Sponsorborrel De Doelen (productie-coördinator)
Individuele loopbaanontwikkeling/opleiding (coach)
Ontwikkeling TV­‐format BNN (consultant)

2009

IBM E&E DAY (regisseur)
Showcase Jerry Seinfeld ‐ Endemol USA (regisseur)
40 jaar Tempo Team in HMH (regisseur)
Opera ­‐ Ercole Amante (1e voorstellingsleider)
Fidelio ­‐ Gergiev Festival (productieleider)
Het Koninkrijksconcert (regisseur)
The Future Leaders Event (regisseur)
Opera ­‐ La Traviata (1e voorstellingsleider)
Het Nationaal Verzuim Congres (regisseur)
Nationale Dodenherdenking op de Dam (productieleider)
Amsterdamse Hogeschool v/d Kunsten (docent)
Opera ­‐ Adam in Ballingschap (1e voorstellingsleider)
500 figuranten utility tbv Carmen DNO (JMT-­team)
Redsound Festival (producer)
Aushwitz Requiem Concert (adviseur)
APG Concertdiner Muziekgebouw aan ’t IJ (regie/producer)
Grote Zaal Festival De Doelen (producer)
Opera ­‐ Elisir d’Amour (1e voorstellingsleider)
Kerstproductie De Doelen (productieleider)
Zoroastre in Stockholm & Parijs (JMT­‐team)
Katibu di Shon ‐ Tania Kros (adviseur)
Don Giovanni ‐ Combattimento Consort (JMT-­team)
Koning Willem II ‐ 200jr Tilburg (voorstellingsleider)
Individuele loopbaanontwikkeling/opleiding (coach)

2008

The Future Leaders Event (regisseur)
Nationale Dodenherdenking op de Dam (productieleider)
Opera ­‐ Frau Ohne Schatten (1e voorstellingsleider)
Eiffel@Home Kerst Event te Brussel (regisseur)
RET‐evenement in Ahoy (regisseur)
Het Koninkrijksconcert (regisseur)
Batte de Musical (voorstellingsleider)
Cleverland Mediapark (stagemanager)
Koorstroom (consultant)
Concert Rolando Villazon (podium regisseur)
Amsterdamse Hogeschool v/d Kunsten (docent)
Notariële Beroepsorganisatie Eevent (regisseur)
Cinekidfestival (regie/stagemanager)
Opera­ ‐ Die Entfuhrung’ (1e Voorstellingsleider)
KRO’s Maand v/d Spiritualiteit (entertainment-producer)
Horeca‐evenement ‘Alles naar Wens?’ (regisseur)
Opera ‘Bartok & Janacek’ (video/voorstellingsleider)
Dag vd Blinden/Slechtzienden (entertainment-producer)
Opera ‐ Tristan und Isolde (voorstellingsleider)
Bollywood in Concertgebouw (voorstellingsleider)
Koorstroom ­‐ Marco Polo (technisch producer)
Jubileum Silahkan in Concertzaal Nijmegen (producer)
Individuele loopbaanontwikkeling/opleiding (coach)

2007

Nike Night (regisseur)
Het Koninkrijksconcert (regisseur)
Nationale Dodenherdenking op de Dam (productieleider)
Cinekidfestival (regie/stagemanager)
Disneyfestival (regie/stagemanager)
Patient Event Medtronics (entertainment-producer)
Exide Technologies event (regisseur)
Holland Festival (showcaller)
Koninginnendag-­uitzending (opnameleider)
Cordares 55 jaar (regisseur)
Jaalijks Diner Deltalinqs (regisseur)
Opera ­‐ Die Gezeichneten (showcaller)
Opera ­‐ Lucia di Lammermoor (showcaller)
Opera ­‐ Poppea (1e voorstellingsleider)
Opening nieuw hoofdkantoor van GANT (regisseur)
In de ban van Bannink tournee (JMT­‐team)
Zwanenmeer Holland Symfonia (stagemanager)
Notenkraker Holland Symfonia (stagemanager)
Ontwikkeling van opleiding AHK (adviseur)

2006

Nike Show Spring 2007 Collection (showcaller)
Nike Night (stagemanager)
Nationale Boekenweek (stagemanager)
Opera ­‐ Pagliaci (showcaller)
Het Koninkrijksconcert (regisseur)
Opera ­‐ Capriccio (1e voorstellingsleider)
Nationale Dodenherdenking op de Dam (productieleider)
Opera ­‐ Le Nozze (showcaller)
Holland Festival (voorstellingsleider)
Cinekidfestival (regie/stagemanager)
Gala-­diner opening ‘Ordina Open’ (regisseur)
Opera ‐ Cavelaria Rusticana (showcaller)
Holland Festival (podium regisseur)
Opera ­‐ Simon Boccanegra (showcaller)
Ancora Shipping Event (regisseur)
Opera ­‐ Butterfly (1e voorstellingsleider)
Gospel in Concert in Pepsistage (stagemanager)
Gospel in Concert in Philharmonie (stagemanager)
Opening ‘Waternet’ Amsterdam (stagemanager)
Ontwikkeling van opleiding AHK (adviseur)
75 jaar TNO evenement (voorstellingsleider)

O.A. Tot en met 2005

Huwelijksfeest vd Koning & Koningin (voorstellingsleider)
TV-­Gala ter ere van Nelson Mandela (stagemanager)
100 jaar Maison vd Boer (voorstellingsleider)
25 jr Kinderen voor Kinderen op TV (opnameleider)
100 jaar Van der Wees Transportgroep (regisseur)
Feest Academisch Ziekenhuis Maastricht (regisseur)
1e War Child Concert in Ahoy (voorstellingsleider)
1001 Nacht / MTV (technisch productieleider)
Jazzfestival Breda (entertainment-producer)
Museumnacht Nieuwekerk (entertainment-producer)
Pasar Malam Besar Den Haag (entertainment-producer)
3x Pasar Malam Rijhallen (entertainment-producer)
Pasar Malam Hengelo (entertainment-producer)
Pasar Malam Utrecht (entertainment-producer)
Grote Prijs Zuid­‐Holland (entertainment-producer)
Opening ‘barakken’ Openl.museum (entertainment)
Opening Bijbel Nu! (entertainment-producer)
Jubileumconcert Silahkan (artistiek leider)
Nenette et les Zezettes /Ahoy (voorstellingsleider)
3 Theatertours DATSOJ (artistiek/zakelijk leider)
Museumnacht Bijbels Museum (entertainment-producer)
2x UITmarkt Amsterdam (entertainment-producer)
Theatertournee Silahkan (artistiek/zakelijk leider)
‘Opera Nu’ presentatiedag (technisch coördinator)

Opera -­ Bassarides (showcaller) 2005
Opera ­‐ Norma (showcaller) 2005
Opera ­‐ Rigoletto (showcaller) 2005
Opera ­‐ Siegfried (1e voorstellingsleider) 2004/2005
Opera ­‐ Rheingold (1e voorstellingsleider) 2004/2005
Opera ­‐ Don Carlo (1e voorstellingsleider) 2004
Opera ­‐ Iolanta (showcaller) 2004
Opera ‐ Peter Grimes (voorstellingsleider) 2004
Opera ­‐ Euryanthe (voorstellingsleider) 2003
Opera ­‐ La Boheme (showcaller) 2003
Opera ‐ Macbeth (showcaller) 2003
Opera ­‐ Butterfly (voorstellingsleider) 2002&2003
Opera ­‐ Clemenza’ (voorstellingsleider) 2002
Opera ­‐ Poppea in New York (showcaller) 2002
Opera ­‐ Dialogues’ (voorstellingsleider) 2002
Opera ­‐ Jenufa (voorstellingsleider) 2001
Opera ­‐ L’Elisir D’amour 2x (showcaller) 2001&2002
Opera ­‐ Le Nozze (showcaller) 2001 jan&jun
Opera ­‐ Onjegin (voorstellingsleider) 2001
Opera ‐ Le Barbire (voorstellingsleider) 2000
Opera ­‐ Capriccio (voorstellingsleider)2000
Opera -­ Aida (voorstellingsleider) 2000
Opera ­‐ Hier (voorstellingsleider) 2000
Opera ­‐ L’Italiana (voorstellingsleider) 1999&2000
Ballet – Toverfluit HNB (voorstellingsleider) 1999
Opera ­‐ Ring der Nibelungen (voorstellingsleider) 1999
Opera ‐ Pique Dame (voorstellingsleider) 1998